Cariere

Grill Expert

Reprezentant vânzări

Îți dorești sa știi mai multe despre domeniul vânzărilor, îți place să comunici și să cunoști oameni noi, ești o persoană veselă, deschisă și cu multă energie? Atunci te-ai potrivi de minune în echipa noastră!

Experiență de muncă, calificări necesare:

  • Minim 2 ani de experiență în vânzări
  • Abilități solide de comunicare și relaționare, cu capacitatea de a construi relații
  • Capacitatea de a analiza date și statistici și a transpune rezultatele în cele mai bune soluții
  • Foarte bune cunoștințe de Limba Engleza (Germana avantaj)
  • Permis de conducere categoria B.

Responsabilități:

  • Prospectezi piața si dezvolți portofoliul de clienți al companiei
  • Identifici corect nevoile si așteptările clienților si le prezinți produsele cele mai apropiate solicitărilor lor
  • Realizezi ofertele comerciale si negociezi cu clienții potențiali
  • Te asiguri de îndeplinirea indicatorilor de performanta setați la nivel de companie
  • Urmărești stocul si pregătești noi comenzi la furnizori
  • Raport lunar de rezultate

Beneficii:

  • Pachet financiar constituit din salariu fix, tichete de masa si posibile alte beneficii
  • Condiții optime de lucru într-un mediu dinamic
  • Posibilități de promovare

Marketing/Social Media

Ești o persoană comunicativă, organizată, orientată spre soluții și care își dorește să evolueze constant? Atunci te așteptăm în echipa noastră.

Candidatul ideal:

  • Experiență dе minimum 2 ani în marketing online și Social Media: Facebook, Instagram, Linkedin și YouTube;
  • Excelente abilități dе comunicare verbală și în scris, și dе a compune texte creative și usor dе înțeles;
  • Cunoștințe Google Ads, Facebook Ads
  • Cunoștințe editare foto/video,
  • Orientare către business
  • Gândire strategică (de termen lung, imagine de ansamblu)
  • Perseverență și flexibilitate

  • Definirea obiectivelor de marketing împreună cu echipa comercială, urmărirea acestora
  • Propui, planifici și implementezi acțiuni de marketing digital acoperind Facebook, Instagram, Youtube, Google, LinkedIn; MailChimp, Blog
  • Gestionezi paginile de Facebook și Instagram;
  • Pregătești planul de postari și urmărești atingerea obiectivelor de reach, engagement și interacțiuni
  • Campanii de Google Ads, Facebook Ads și e-mail marketing
  • Urmărirea rezultatelor comerciale și adaptarea acțiunilor de marketing pentru susținerea obiectivelor comerciale;
  • Inițierea și organizarea de evenimente pentru promovarea imaginii companiei (târguri și expoziții, seminarii prezentare produs, organizare cursuri practice)
  • Monitorizarea permanentă a pieței și a competiției (strategii de promovare), pentru a urmări tendințele pieței, pentru a înțelege posibilul impact al unor decizii de business și pentru a propune acțiuni ce țin cont de posibilele evoluții ale contextului în care activează compania;

Beneficii:

  • • Posibilitate reală de dezvoltare
    • Vei avea șansa ca, făcând parte din echipa noastră, sa iți pui în aplicare ideile și cunoștințele și să ai un impact direct în dezvoltarea business-ului
    • Recompensare financiară pe măsura realizărilor tale
    • Un mediu de lucru orientat spre rezultat și performanță

WordPress Developer

Te așteptăm să ni te alături dacă:

  • Ai cunoștințe solide de WordPress
  • Ești familiarizat cu platforme de tip e-commerce
  • Știi să lucrezi într-un program de editare imagini
  • Ești un om care caută soluții și nu probleme
  • Îți dorești să înveți și crești continuu
  • Ești focusat și atent la detalii

  • Actualizezi constant informațiile produselor din catalog
  • Verifici și asiguri buna fucționalitate a platformei de e-commerce
  • Adaugi produse, categorii și secțiuni noi în pltafomră
  • Optimizezi imaginile produselor
  • Utilizezi corect informațiile și aplicațiile de lucru la care vei avea acces
  • Îmbunătățești experiența utilizatorului pe site-ul magazinului atât pentru varianta desktop si mobil

Beneficii:

  • Recompensăm performanța și parteneriatul pe termen lung

Avem o experiență de peste 12 ani ca experți în grătar, importând și distribuind grătare pentru grădină și Horeca. Pe plan profesional, succesul necesită pregătire, disciplină și multă muncă. Dacă aceste cerințe nu te intimidează și consideri că îndeplinești nivelul avansat necesar pentru descrierea postului, te invităm să aplici pentru postul potrivit pentru tine. Alătură-te echipei noastre și hai să construim împreună un viitor de succes!

Ne mărim echipa și te vrem alături de noi. Urmărește secțiunea “Cariere” și vei descoperi posturile disponibile din echipa Grill Expert. Trimite-ne un email cu cv-ul tău la [email protected].

De ce să aplici la Grill Expert?

Vei avea posibilitatea de a învăța ceva nou în fiecare zi și libertatea de a experimenta și a construi cu propriile tale idei.

✅ Vei face parte dintr-o echipă energică ce știe să se simtă bine întotdeauna.

✅ Oferta salarială cuprinde venituri motivante.

✅ Îți promitem ca te vom învăța tot ce știm și că împreună putem să obținem cele mai bune rezultate.
gratar_carbuni_pro22_cart_lifestyle